| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! Pentru a conversa și a vă distra, vă așteptăm în grupul nostru de Whatsapp. Oricine este binevenit!
Accesați acest link pentru a vă alătura grupului WhatsApp: https://chat.whatsapp.com/LEfUD1EQns0C4nOaHtQBDB

REGULAMENT

1. În acest grup nu se permite schimbarea imaginii sau numele acestuia.
2. Nu se permit înjurături sau jigniri.
3. Este interzisă trimiterea conținuturilor pornografice de orice tip.
4. Atunci când intrați în grup, sunteți rugați să vă prezentați cum doriți. (Poza este opțională).
5. Nu aveți voie să faceți reclame altor grupuri/site-uri.
6. Persoanele care nu respectă aceste reguli, vor fi eliminate.

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu am sindromul Tourette și simt nevoia să înjur, tu ai zis că oricine sau discriminezi pe cei ca mine cu sindromul Tourette?

| TheDragonsss a răspuns (pentru T0T):

Nu sunt permise înjurăturile/jignirile la adresa cuiva.

| T0T a răspuns (pentru TheDragonsss):

A deci dacă înjur așa dar nu pe cineva am voie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"sunteți rugați să vă prezentați cum doriți" Ce face? Numai mie imi suna aiurea chestia asta?

| TheDragonsss a răspuns (pentru anonim_4396):

Este o forma de politețe. "Cum doriți" se referă la a spune ce vreți sa se știe despre voi. Oraș, nume, pasiuni etc