| Panteraa a întrebat:

Pentru cei care se uita la emisiunea de pe antena 1 "te cunosc de undeva". Aseara m-i s-a luat curentul si nu am apucat sa vad ce personaje vor interpreta in editia urmatoare, ediatia 4, concurentii? Imi spuneti si mie ve rog?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

In editia de sambata viitoare "Te cunosc de undeva!": Dan Heliug va fi Ozzy Osbourne; Maria Buza va fi Liza Minelli; Julia va fi Margareta Paslaru; Iulian Vasile va fi Bee Gees; Delia Official va fi Culture Club; CRBL va fi Sofia Vicoveanca; Lora va fi Mary J Blige; Jorge va fi Beyonce. Va asteptam saptamana viitoare pentru o editie fenomenalaaaa!winking
Asta era scris mai jos!

6 răspunsuri:
| Panteraa explică (pentru caramela):

Aici nu spune ca am cautat sad Dar mersi oricum.

| caramela a răspuns (pentru Panteraa):

Uite-te mai jos si ai sa vezi, de aceia am dat link-ul

| Panteraa explică (pentru caramela):

Pai m-am uitat peste tot si nu zice nimic. Daca ai gasit tu spune-mi te rog ca isi dau funda.

| caramela a răspuns (pentru Panteraa):

Hei vezi ca e in reluare emisiunea, nu ai primit mesajul meu?

| Panteraa explică (pentru caramela):

Eu chiar nu am vazut dar mersi mult :*

| caramela a răspuns (pentru Panteraa):

In editia de sambata viitoare "Te cunosc de undeva!": Dan Heliug va fi Ozzy Osbourne; Maria Buza va fi Liza Minelli; Julia va fi Margareta Paslaru; Iulian Vasile va fi Bee Gees; Delia Official va fi Culture Club; CRBL va fi Sofia Vicoveanca; Lora va fi Mary J Blige; Jorge va fi Beyonce. Va asteptam saptamana viitoare pentru o editie fenomenalaaaa!winking
Asta era scris mai jos!