| IonelaaaS a întrebat:

Peste cateva zile e ziua prietenei mele(Cea mai buna prietena a mea). As vrea sa ii spun ceva mai special,puppy dog eyes Vreau ceva idei!happy

1 răspuns:
| oana1 a răspuns:

O fotografie inramata care ilustreaza unul dintre cel mai frumoase momente petrecute de voi (poti atasa si un mic bilet in care sa-i scrii diverse lucruri despre ea sau despre prietenia care va leaga), un ursulet mare, o carte interesanta, o invitatie la un concert (ca tot e vara), un parfum, o rochita copilareasca (cu floricele, fundite) daca este genul, o scrumiera cu mesaje funny daca fumeaza etc. Bine, eu ti-am dat cateva idei de cadouri personalizate. Sper sa te ajute. Poti sa pui pe un cub din asta poze cu voi doua: http://www.fungift.ro/......oze/page-1