| dutzaaaa a întrebat:

Sunt cu un baiat de doua saptamani, lui ii place de mine si toata ziua vorbea de mine. De cateva zile incoace el a inceput sa nu mai vorbeasca asade mult cu mine la telefon, si cand vorbim vorbeste SEC. Ce parere aveti? [ trebuie sa mentionez ca el nu ii din oras de unde sunt eu, si o sa ma vad cu el luna asta, ne cunoastem e din satu de unde sunt si eu dar eu acolo merg numa primavara si vara. ] Va multumesc pentru orice raspuns. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| bibi4v a răspuns:

Gandeste-te ca relatiile la distanta nu functioneaza tot timpul. spune-i cum te simti si zii sa se hotarasca ce vrea de la tine. nu are sens sa suferi si sa te chinui singura. daca te vrea sa spuna si sa se comporte ca atare.si daca nu nu. inimile frante cu timpul se vindeca. dar starea in care stai tu acum iti face mai mult rau. parerea mea.

| dutzaaaa explică (pentru bibi4v):

Sunt de acord cu tine in tot ce spui, dar eu am acceptat sa fiu cu el ca sa ma scape de un fost prieten sa nu mai am probleme la sat cand merg... Dar ma scoate din sarite uneori si mi airea sa ii spun... straight face Multumesc ca ma ajuti :*!

| dutzaaaa explică (pentru bibi4v):

Eu am acceptat sa fiu cu el ca sa ma scape de un fost prieten si sa nu mai am probleme la sat cand merg. De inteles ma inteleg asa cu el, numa ca e tacut si nu suna si cand vb e sec... dar mi aiurea sa ii spun pentru ca mi frica sa ma despart de el pentru ca voi avea probleme la sat iar cu fostul. Si de aia nu stiu cum sa ma apropriu mai tare de el. Multumesc pentru sfaturi, o sa incerc sa le pun in aplicare :*!

6 răspunsuri:
| bibi4v a răspuns:

Poate are si el vreo chestie pe cap si de asta vb asa sec cu tine. s-ar putea ca tu sa nu fii vinovata cu nimic, dar el sa fie acaparat de problemele lui si sa fie asa cu tine. intreba-l daca totul e ok...si daca nu, sa te lamureasca ce s-a intamplat si cum rezolvati asta.

| dutzaaaa explică (pentru bibi4v):

Problema e ca l-am intrebat si tot imi spune ca nu are nimic. Au fost cateva zile in care nici nu am vorbit absolut deloc [ cica nu a avut telefon, dar imi sti nr pe derost putea sa ma sune un minut sa imi zica daca e sau nu bine] uneori ma simt respinsa de el si nu stiu ce sa fac sa ma apropriu mai mult de el

| bibi4v a răspuns:

Dar tu cand te duci acolo nu trebuie sa spui ca esti singura. ai un prieten cu centura neagra in oras. si sa indrazneasca sa te supere happy

| bibi4v a răspuns:

Succes!