| Punkyy a întrebat:

Hei TPU.love struck.
Azi am fost la o inmormantare, eu si cu fratele meu. ne jukam adevara sau provocare. Si mi-a pus o provocare : Sa sar peste morminte. Adica sa sar de pe unul pe altul. Si am facut-o. Si m-a vazut o baba si mi-a zis ca cica este un pacat si ca o sa ma bantuie fantomeleerolling on the floorrolling on the floor. Intrebarea mea : Este adevarat ca este un pacat?happy
Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Nu e bine, maica, sa "pangaresti" mormintele ca vin stafchiile peste tine sa te bantuieste.

.in sfarsit. nu cred ca este bine, pentru ca dai dovada din lipsa de respect, dar ca sa se mai distreze si omu' un pic.n-o fi foc...

4 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

laughinglaughinglaughing o prostie.Si tu ai crezut?!laughing Dar intr-un fel este un pacat.

| AdRiAn29DarK a răspuns:

Nu ti-a zis asa doar ca sa te sperie sa nu mai faci asta funda?

| dolce_6727 a răspuns:

Este pacat. Sa nu mai faci asta, dar sa stii ca n-o sa te bantuie nici o fantoma.

| Agent008 a răspuns:

Intradevar este un pacat.dar stai linistita ca nu te bantuie nimeni atata timp cat ai ingerul pazitor pe umarul dreptwinking! funda?