| VitaminaColorata a întrebat:

Heeei:]
Sunt clasa a7a.;;] Am o colega in clasa care mereu joaca adevar si provocare[tampit joclaughing] S'a pupat cu un baiat.;;] A fost singurulei sarut... De atunci cine o intreaba care a fost primul ei sarut ea spune cand jukam adevar si provocare... Se considera a fii sarut >adevarat? adica era o provocarethinking

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Evident ca e sarut adevarat. Din pacate ea a pierdut sansa unica de a face din primul sarut ceva de neuitat, care sa o emmotioneze si peste 50 de ani. Tu ce zici, daca primesti provocare sa omori pe cineva si o faci, se considera omor sau e doar provocare? Pentru victima ma intereseaza in mod special.

4 răspunsuri:
| Bubuuuu a răspuns:

Nu se pune ca si cum ar fi un sarut.Totusi a fost o provocare de la un joc.deci nu a fost sentimenutu` ala ca vrei sa. l /sa. o saruti thinking Nu, nu a fost un sart! pup ^^ happy Funda?puppy dog eyes

| lilandy a răspuns:

Si daca e provocare ce? E totusi un sarut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

[ Depinde... Daca a fost french, a fost adevarat! Daca nup... Nicio sansa!winking ] :X :*

| Branzicaaaaaaa a răspuns:

Sarut inseamna cu limba tongue nu doar un pupic deci nu, nu a fost un sarut adevarat big grin