| DarknLight a întrebat:

Hei, voi cum faceți să scăpați de previzibil?
Cum faceți să nu vă moleșească și adoarmă rutina asta?
Cum evadați din rutină?!

Oare credeți că mai există și altceva acolo, în lume, decât rutina?!

Ori ce ai face, parcă simt că tot un Matrix devine, o rutină dureroasă.

4 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Când ai copii nu exista previzibil.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru VoidEternal):

Dar e a naibii de obositor uneori. Si am doar una bucata de copchil. Ma inclin in fata celor ce cresc vreo 4-5 sau mai multi si nu isi pierd mintile. happy

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

Trebuie sa iti gasesti niste hobbiuri care sa iti bucure sufletul si sa astepti cu nerabdare sa le faci in timpul liber.
Sau sa iti gasesti un nou scop in viata si sa te tii de el.