| Danau_Sorina_1978 a întrebat:

Hei voiam sa vorbim in legatura cu ask.fm,mi-ar placea sa se faca unele schimbari,cum ar fi sa avem posibilitatea sa vorbim prin chat happy ar fi mult mai interesant,pe mine chiar ma incanta ideea aceasta! multi vorbesc despre un subiect si uneori se intrerupe deoarece anumita persoana nu vrea sa discute deschis ca sa vada toata lumea,ci continua conversatia pe chat (facebook) aceasta este propunerea mea si chiar v-as ruga mult de tot sa da-ti mai departe acest subiect ca aceasta sa fie aplicata,cred ca e prea frumos ca sa fie adevarat,putem sa mai discutam si despre alte propuneri, va rog insistati pe acest subiect, astept raspunsurile voastre :*

Răspuns Câştigător
| Foxyyyy a răspuns:

Uite,este fix ca ask fm dar este cu chat, cum ai spus tu. http://connected2.me/register/