| FrumusicaSufletista a întrebat:

Hei,voua ce va place laTPU? Eu astazi am observat ceva foarte interesant, voi? Credeti ca va veti vedea vreodata cu cineva de pe TPU? Va place acest site?

39 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru FrumusicaSufletista):

Eu nu stiu daca intru aici sa iau chiar o pauza. Intru aici ca sa pot sa ma descarc oarecum si nu stiu daca asta imi face oarecum bine. Dar imi place sa vorbesc cu persoane ca tine, care ma inteleg foarte bine.
In orice caz, cand vreau sa iau o pauza de la realitate, ma refugiez undeva intr-o conversatie cu cineva in care sa ne despreindem de pe pamant sa zic asa laughing Sau ma refugiez in propria mea minte, in meditatie sau la Biserica happy

| FrumusicaSufletista explică (pentru DoarBogdan):

Pai pe TPU nu sunt conversații? happyDa sunt mai multe moduri de a lua o pauză de la realitate, Dar am observat ca sunt inutile pauzele, căci oricum revii odată și odată la realitate și te poți trezi cu mai mari problema, acum depinde de modul de viață.Pai dacă nu te înțeleg eu atunci cine?happy happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru FrumusicaSufletista):

Corect :*

| AFR81 a răspuns (pentru FrumusicaSufletista):

Ma rog, e ok sa conversezi pe aici, atata timp cat subiectul este unul, sa spunem, decent. Dezbatand o problema serioasa, nu cred ca se pot lega prietenii. Prietenii, poate, se leaga conversand precum userii din intrebarea pe care ti-o voi lasa la final. Vorbind asa prosteste despre orice, cred ca intervine o anumita apropiere intre ei. Raspunzandu-i cuiva scurt si la obiect atunci cand are o problema nu poate atrage decat multumiri si atat. A 2-a zi uita cine i-a raspuns. Legat de NiniKitty aia, uita-te la intrebarile ei si iti vei da seama de ce zic. Mai sunt si altii, insa ea imi era cel mai la indemana. Legat de ce mi-ai scris in paranteza, stai linistita, nu am de ce sa ma supar :)).

http://www.tpu.ro/conversatii/salut-tpu-de-ce-nu-vorbeste-lumea-cu-mine/

| R0R0 a răspuns:

Imi place cam totul la TPU. E un site minunat unde ajuti si esti ajutat.Si conversezi, daca vrei.
Nu, nu cred ca ma voi vedea in realitate cu cineva de-aici. Poate din cauza ca eu vreau sa raman o anonima.

| FrumusicaSufletista explică (pentru R0R0):

Și mie îmi place mai mult să fiu anonimăhappy

| Fatamuntilor a răspuns:

La inceput am fost si eu entuziasmata, dar a scazut cu timpul.
M-am atasat de unele persoane de aici.si numai asta ma face sa parasesc acest site!

| FrumusicaSufletista explică (pentru Fatamuntilor):

Pai de asta se spune ca nu trebuie să ne atașăm de persoane.happyDa cred și eu ca o să mă plictisesc odată...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3.Da
4.Da