| FrumusicaSufletista a întrebat:

Hei,voua ce va place laTPU? Eu astazi am observat ceva foarte interesant, voi? Credeti ca va veti vedea vreodata cu cineva de pe TPU? Va place acest site?

39 răspunsuri:
| eudoareuu a răspuns:

Nu cred ca o sa ma vad vreodata cu cineva de pe TPU, avand in vedere ca nu stau in Romania. Si da, imi place site-ul, daca nu mi-ar placea nu as mai sta pe el.

| RAY a răspuns:

Cand mai glumesc cu o persoana amuzanta, cand vad intrebari rationale rar, cand vad oamenii curiosi de stiinta, fiolozofie, informatica, intrebariile de dragoste etc

ce ai observat?
da mam vazut deja cu un ateu era ok baiatul si cu o fata atat, totul e posibil, da imi place

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mie imi place la TPU pentru ca pot sa imi exprim parerile direct, fara sa ma cunoasca cineva si de cine sa ma feresc. Pot sa fiu eu. Cu toate ca asa ar trebui sa fiu si in realitate.
Dar tu ce crezi? Ce ai observat? Desi cam banuiesc eu ceva big grin

| Doub a răspuns:

Daps.

| Paulvasile10 a răspuns:

Orice e posibil, mie imi place sa ajut lumea, si aici e locul potrivit sa o fac =)

| Drimmero a răspuns:

Imi place ca ajut lumea, iti expui un punct de vedere prin care este luat in considerare de ''mai '' toata lumea!

| Florentina9210 a răspuns:

Am o bucurie sufleteasca cand ajut lumea aici. Stiu, uneori mai dau si raspunsuri ironice, dar la cei care merita. In rest, orice intrebare buna e binevenita la mine. Nu toate prostiile.
Si da, probabil ca m-as intalni cu ''cativa'' de pe aici.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu mai spune laughing

| FrumusicaSufletista explică (pentru eudoareuu):

Pai orice este posibil happy

| FrumusicaSufletista explică (pentru RAY):

Pai eu am observat ca aici nu este descalificare, adică nimeni nu este prigonit, rar care este judecat, sau dat la o parte. Aici oricine este bine venit! Apropo și eu iubesc întrebările raționale, cei drept sunt mai puține happy dar le acceptăm pe toate happy

| FrumusicaSufletista explică (pentru Florentina9210):

Bravo țiehappy

| RAY a răspuns (pentru FrumusicaSufletista):

Eu nu ma supar daca mai judeca cu afirmati pe care le poti dovedi alea nu sunt judecati e ceva adevarat, eu recunosc ca nu cunosc gramatica si nu-mi pasa viitorul meu e in Germania, eu apreciez critica rationala nu jignirile, uni imi spun ca sunt misogin poate ca sunt sau rasist etc sa vina un om la mine fara de pacat si sa arunce prima piatra nu? imi place ca isi place ce imi place si mie asta e bine sa stii

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Tu ai avut o ''sansa'', n-ai vrut sa vii la Buzau. Sanatate! laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

laughing Si tu ai venit la Timisoara si nu ai zis nimic.

| FrumusicaSufletista explică (pentru DoarBogdan):

Eu cred ca tot ce este pe TPU este o lume paralelă în care putem să judecam, să aplaudam, să lăudam lumea în care trăim fără a fi judecăți.Pai eu multe lucruri am observat, în primul rînd cum am mai spus aici oricine este primit și bine venit, în al doilea rînd am observat ca m-am schimbat eu ca persoană, poate pentru ca am observat ca sunt mult mai multe persoane diferite decit mine sau care seamănă cu mine.Cu toți venim pe acest sit ca să mai luăm o pauză de la lumea în care traim.Tu ce bănuială aveai?

| Florentina9210 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Pe atunci nu te cunosteam ma baiatule. sad

| AFR81 a răspuns:

Pur si simplu imi place sa raspund la intrebari, imi place sa ajut, sa comunic cu altii. Cand vad casuta cu notificari plina, sunt cel mai bucuros. Pe langa asta, stand pe TPU am invatat foarte multe. Site-ul imi place. Nu cred si nu-mi doresc sa ma vad cu cineva de pe TPU.

| FrumusicaSufletista explică (pentru RAY):

Pai e bine atunci cînd ești sigur pe ce drum să mergi și cînd accepți toate criticile, e mai greu să nu i-ai înseamă răutățile de la adresa ta, bravo ca ai reușit.happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru FrumusicaSufletista):

Tot astea... big grin

| FrumusicaSufletista explică (pentru Drimmero):

Pai de la o opinie începe toată conversațiahappy

| FataȘarpe a răspuns:

Mereu am considerat TPU un ****. (amu' o sa stearga adminii raspunsul)
laughing
Vorbesc serios.
Dar am intalnit cativa oameni okey, care nu ma urasc sau fug de mine.

de obicei eu sperii lumea.

| FrumusicaSufletista explică (pentru AFR81):

E de binehappyDar de ce ești contra să te vezi cu cineva de aici sau ție îți place să stai în anonimat mai mult?

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

Te-am urmarit pe caterogia Sport, vreau sa spun ca esti printre singurii care chiar se pricepe la fotbal/pariuri si alte lucruri, te felicit, amice!

| FrumusicaSufletista explică (pentru FataȘarpe):

Da ce așa de rău? happy Pai ce chiar așa să sperii lumea, poate tie ți se pare, poate toți te plac dar tu nu intelegi acest lucru. Apropo m-ai amuzat(mi-ai ridicat dispoziția) prin acest răspuns :d

| Drimmero a răspuns (pentru FrumusicaSufletista):

O conversatie o poti incepe de la orice, daca o persoana iti raspunde, este suficient sa inceapa o conversatie, de exemplu, acum a pornit o conversatie, intre noi 2.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru FataȘarpe):

Pai data postezi intrebari legate de... stii tu happy Normal ca le sterg. Dar ma rog. Te-ai facut inteleasa oricum si asta e bine. Ai castigat deja respectul unora de pe aici.

| AFR81 a răspuns (pentru FrumusicaSufletista):

Nu sunt genul care sa se imprieteneasca pe aici, nu sunt printre acei useri care fac 10241004210421 de raspunsuri la o intrebare, vorbesc vrute si nevrute, fac glume intelese numai de ei si poarta discutii inutile. De aceea cred ca n-o sa ajung sa ma am mai bine cu nimeni pe aici si implicit n-o sa ma intalnesc cu vreun user. Daca ma intreaba cineva ceva suplimentar, daca are nevoie de o parere in plus sau n-a inteles raspunsul meu si doreste detalii, bineinteles ca stau si eu la discutii, insa de aici pana la a vorbi precum NiniKitty aia... niciodata.

| AFR81 a răspuns (pentru Drimmero):

Multumesc. Am mai primit felicitari pe Facebook pe privat sau pe grupuri, insa aici pe TPU niciodata. Apreciez.

| FrumusicaSufletista explică (pentru Drimmero):

Pai da, principalul este ca fiecare să poata sustine conveesatia sau sa aibă opinii diferite căci este mai interesant happy

| FrumusicaSufletista explică (pentru AFR81):

Ok,pai eu de exemplu poate mai vorbescmult, dar doar ca să susțin conversația. Apropo cine e NiniKitty, parcă am mai auzit așa denumire? Și ce face ea de nu îți place?(fără supărare, o simplă intrebare)