| LovelyButterfly93 a întrebat:

Hei.Vreau sa imi schimb numele de facebook.Dar nu vreau sa-mi pun numele real. Aveti ceva idei de nume asa, nu foarte comune. gen 'Etc', 'Si Atat','punct','blue'(sau orice alta culoare?
Funda la cele mai tari nume!:*

Răspuns Câştigător
| Spiin a răspuns:

Hmm,pai avand in vedere ca-ti place dubstepu' (stiu pentru ca vad a e numele tau pe TPU ) poti sa folosesti gen DubGirl, Girl4Dub, dubsteritza!, fata cu dubstep happy ( ma rog ultima a fost cam fail) sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| Spiin a răspuns:

Hei happy cu placere, ma bucur ca te-am putut ajuta.Asculti de mult timp dubstep? happy (nu ma lasa sa raspund la mesaj, n-am idee de ce)

| CiberNetiKanGeL a răspuns:

Eu am la un cont numele TheDupstepGirl, TheDupGirl4ever...fundita?

| LovelyButterfly93 explică (pentru CiberNetiKanGeL):

Nu stiu daca sunt permise aceste nume, dar mersi oricumwinking