| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Vreau sa merg la mare intr-o tabara, si nu prea am bani, de aceea m-am hotarat sa merg in fiecare sambata intr-o piata de la mine din oras unde sa vand lucruri, si sa vand niste produse avon [noi], ceva haine, aparatul foto, orga si placa de par. Ce as mai putea sa mai duc? Multumesc mult de sugestii si ofer fundita. M-am gandit sa duc si postere pentru ca am foarte, foarte multe, dar credeti ca are rost? Ar cumpara cineva?

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Jucarii care nu iti mai plac, carti nefolositoare, culegeri, bibelori, casete sau CD vechi - nepiratate happy
insa eu nu as vinde placa.

2 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Gandeste-te daca merita sa-ti vinzi amintirile pentru o simpla vacanta de cateva zile la mare.

| bebytza2002 a răspuns:

De pinde ce fel de postere intereseaza-te ce le plac celorlalti si vezi si u ce ai putea si asa in perioada asta se vand foarte bine cremele de picioare sau creme de fata! sper ca te-am ajutat fundisaaa?