| Annnnnniiaa a întrebat:

Heii :3

Am visat că mama era bolnavă şi era la spital şi doctora a zis că mai are câteva zile de trăit, probabil Luni sau Marți moare. Şi eu eram cu tata şi plângeam.

Ce înseamnă asta? Ştiu că dacă visezi că moare cineva înseamnă că îi moare moartea, dar eu nu am visat cum moare, ci că trebuia să moară. Deci nu murise încă. E cumva acelaşi lucru? Tot îi moare moartea?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu intotdeauna un vis trebuie sa insemne ceva, este adevarat ca uneori visele prevestesc ceva..in cazul mamei, ar fi bine sa ai grija in zilele de luni si marti si ea sa fie atenta, dar astazi este vinerea patimilor, asa ca, nu ezita sa te rogi pentru sanatatea parintilor tai/pentru iertarea pacatelor si poti sa rostesti crezul ori psalmul 50 le gasesti pe internet
Paste fericit alaturi de cei dragihappy

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

N-am idee. Dar totusi, sunt oameni, carora ce viseaza devine realitate. Ai grija de mama ta, este cea mai de pret... happy