| Didisor28 a întrebat:

Heii! Am o mica intrebare...
De obicei cand merg la orice supermarket imi las catelul (bichon) in masina, cu geamul usor deschis, normal ca nu-l lasam mai mult de 15 minute, insa chiar si asa, fiind cald afara e destul de nasol pentru el.
Intrebarea mea e urmatoarea: L-as putea lua cu mine in magazin daca i-as cumpara o geanta de transport? Adica paznicii magazinului m-ar lasa sa intru? Dau funda celui mai explicit raspuns :*

Răspuns Câştigător
| oprescudorin11 a răspuns:

In principiu, daca e un catel mic, nimeni nu va protesta in magazinele Selecte, daca -l tii in brate si nu-l lasi sa umble prin rafturi!
In magazinele mele este PERMIS! Adevarat, in mod tacit!

1 răspuns:
| Didisor28 explică (pentru oprescudorin11):

Multumesc! happy