| AlinaSwag a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul, nu pot sa trimit mesaje, sa dau like-uri, comentarii. Cand incerc sa trimit un mesaj imi spune "Momentan nu mai ai permisiunea de a efectua această acţiune." si la mesaj "A confirmation is required before you can proceed" cum pot sa fac sa mearga din nou. Daca stiti va rog sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| Laariss a răspuns:

Si eu am patit odata asta si nu am facut nimic incearca sa te loghezi din nou astepta un timp de cateva zile se va rezolva probabil.

| AlinaSwag explică (pentru Laariss):

Au trecut 4 zile, si tot nu pot sa trimit.