| DeeaSmilee a întrebat:

Hei TPU happy De ce nu mai pot sa mai comentez la poze pe facebook? Imi spune "Momentan nu mai ai permisiunea de a efectua această acţiune" Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| xDrLoovex33 a răspuns:

Cineva ti-a dat spam la vreo postare sau comentariu. Trebuie sa te duci sus, la setari si sa dai acolo la Termeni de publicare. Acolo iti arata ce ai facut si poti sa dai ca nu se va mai intampla si ca vrei sa retragi postarea sau comentariul. De la altceva nu poate fii.winking
Funda? :*