| BlackEyedGirl a întrebat:

Heii, as avea nevoie de idei pentru slogane in ceea ce priveste functionarea unei patiserii/cofetarii. (de exemplu: " Dacă îţi acorzi un cât de mic răgaz vei găsi destule argumente să te bucuri. Bucură-te pentru o clipă romantică petrecută la Cofetaria X" ) Apropo, vreau sa fie cat mai originale! Dau funda si vot :*

Răspuns Câştigător
| XFive_XZero_1995 a răspuns:

"Pe vremuri gustul unei prajituri era ceva inedit dar cu trecerea anilor gustul s-a cam diminuat. Acum, dupa atat timp, "Cofetaria Sena" readuce acea aroma puternica si fermecatoare incercand sa faca din fiecare preparat ceva special. Sena, gustul face totul."

SPER CA TE-AM AJUTAT. big grin