| mady04 a întrebat:

Heii buna... spuneti-mi cum v-ati intalint iubirea? cu detalii( primul sarut, imbratisare). Vreau sa vad ca mai este lume fericita. Mercihappy

7 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Nu mi-am intalnit inca iubirea, din pacate. Cel putin in real.

| mady04 explică (pentru Aleqa):

Este timp pentru toatehappy noi inca asteptam...

| Aleqa a răspuns (pentru mady04):

Mda, este timp pentru multe lucruri, dar poate unele n-o sa se mai intample...

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Lume fericita? fara God? unde?

| DNSK a răspuns:

In gara, a venit la mine sa ma pupe si eu m-am tras! a fost f aiurea momentul ala, dar m-am revansat apoibig grin ei si uite asa au urmat cateva ore de imbratisari si saruturi!

| blueheart a răspuns:

Hei! O sa-ti povestesc despre prima declaratie de dragoste care mi s-a facut.Atunci am primit si primul sarut.
Aveam 16 ani, era ziua mea de nastere si asteptam sa termin orele si sa ma intalnesc cu el in parc.Eram nerabdatoare, dar trecuse mult timp de cand nu-l mai vazusem.Era la facultate la Iasi si destul de departe de orasul meu. Comunicam mult prin scrisori,ne scriam in fiecare zi si spuneam tot ce ne trecea prin cap.laughing Nu prea aveau legatura scrisorile intre ele,dar erau gandurile noastre si ceea ce simteam atunci.
Am reusit sa ajung in parc la ora stabilita.El? Nu era si incepusem sa ma enervez pentru ca era o persoana punctuala.M-am dus in foisor si am inceput sa ma gandesc la ce este mai rau.Dar,deodata,doua brate m-au cuprins si vocea lui mi-a soptit langa ureche:"Te iubesc! Esti tot ce imi pot dori." M-a intors cu fata spre el, s-a apropiat usor si m-a sarutat incet, bland.A fost cel mai frumos sarut pe care l-am primit, primul meu sarut, cel special.
E una din amintirile mele frumoase si o voi purta mereu in inima. happy

| MrSoapte a răspuns:

Eu, irezistibil...ea, vrajeala slaba si, uite-asa ne suportam de 7 ani! laughing