| Dooolce a întrebat:

Heii! De exemplu daca intru intr-un liceu pe care nu prea mi-l doresc pentru ca in cel in care imi doream avea media prea mare ma pot muta pe semestrul 2 in acel liceu? sau mi-ar lua media de admitere de la clasele 5-8 si examenele? sau cum e?

2 răspunsuri:
| 1Mihai1 a răspuns:

Nu contează media. Mergi la directorul şcolii la care eşti în momentul acela, şi-i spui ce doreşti.

| AndreeaBz a răspuns:

Poti sa te muti si in prima saptamanahappy, nu prea mai conteaza media din cate am inteles happy