| DarinaLove a întrebat:

Heii Girls and boys
1.Stiti cateva siteuri de luat poze?
2.Stiti cum sa va faceti video pe picasa?
Cine stie funda 10000000% big grin

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cauti pe google Photo love sau photo dreams sau photo sexy sau ce fel de poze vrei tu!
Ca sa faci un slide show in picasa deschizi aplicatia si clik pe ''creati'' te duci cu mouse pe ''film-> ''din selectia'' Se deschide un nou tab (ecran negru - folder nou) unde ai 3 optiuni, film, slide, decupaje. ce vrei tu sa faci! Dupa aceea e simplu incarci poze, incarci si o melodie alegi efectul pozelor si il salvezi - asta este pentru slideshow, Pentru film este mai usor interfata este simpla!

neluL
| neluL a răspuns:

Ce genuri de poze iti plac?
intra aici deocamdata http://www.flickr.com/search/?s=int&w=all&cu=love+dreams&m=text (sunt 5 milioane de poze acolo) scrii in bara de cautare ce poze vrei tu!
si mai ai si aici http://photobucket.com/findstuff/ (tot vreo cateva milioane)

neluL
| neluL a răspuns:

Te mai intreb odata! Ce genuri de poze cauti? Si la ce dimensiune? asa cu aproximatie! Dar milioanele alea de poze de pe cele 2 site-uri nu te satisfac?(poate cauti alt gen de poze desii acolo sunt aproape toate genurile) Iti caut eu daca te doare mana!

| DarinaLove explică:

@neluL eu vreau site
nu sa caut pe google

| DarinaLove explică:

@nelul
da stiu siteurile laughing

| adelinutza98 a răspuns (pentru DarinaLove):

Cati ani ai DArinaLove?:d