| Matzaa a întrebat:

Heii.
Imi place de un baiat de la scoala. El vorbeste cu mine, adica noi vorbim intre noi.Ma intreaba ce fac, se joaca cu mine etc.Si nu stiu daca ma place.Si el nu suporta sa-l atinga nimeni, insa eu cand il ating nu spune nimica.Isi cere mereu scuze cand da peste mine, sau cand ma loveste din greseala. E de aceeasi varsta cu mine.
Ce credeti? Ma place sau nu? worried

Răspuns Câştigător
| Lorelai a răspuns:

Evident ca te placehappy

3 răspunsuri:
| User a răspuns:

Nu.

| Matzaa explică:

Vorbeste in continuare cu mine, glumeste cu mine.Am vorbit ieri pe mess 1 ora. A fost amuzant.Am aflat mai multe unul despre celalalt.Si chiar avem multe lucruri in comun.Cya big hug
Iuyzabest.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce varsta ai?

cred ca da te place... odata ce face aceste gesturi

sa ne spui ce ai facut cu el:*