| Niko_Dana_2003 a întrebat:

Jocul cu tabla ouija merge si daca o faci pe o foaie?

4 răspunsuri:
| IJustDeath a răspuns:

Am văzut pe YouTube niște vloggeri care făceau asta pe foaie folosind un pahar.
Cred că merge, dar dacă faci asta te sfătuiesc sa nu razi sau sa faci cu cineva care ia asta ca pe o joaca/gluma.
Este periculos, o femeie care a invocat demonul Zozo împreună cu prieteni a fost posedata și nu sa mai putut opri din ras.
Ai grija pe cine vrei sa invoci, s-ar putea sa invoci pe cine nu trebuie iar mai apoi sa regreți.
În orice caz ai grija cum faci asta, la acest joc este nevoie de multa seriozitate, și orice ai face nu juca acest joc SINGURA, poți fi posedata.
Sper ca te-am ajutat. :-)

| Drimmero a răspuns (pentru IJustDeath):

Nu mai credeti tot ceea ce promoveaza filmele horror pentru ca sfideaza multe, aia de pe Youtube doar se prosteau pentru rating, atat.

| ShaOfHatred a răspuns:

As vrea eu, dar nu.

| T0T a răspuns:

Păi foaia nu e tablă. Tu vrei să joci tabla ouija nu foaia ouija.