| LollyGirl a întrebat:

La ce materii tb sa dau testarile initiale? sunt clasa 7.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de profesori, uni pun test initial altii nu.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai la toate!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Dar sti ce e bine? e bine ca nu se trec in cataloglaughing

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Si eu sunt tot a 7a si acum am civica si profu' ne-a spus ca o sa dam test initiall si la asta. dupa o zi avem noi civica si un coleg il intreaba pe prof
Domn profesorrolling on the floor:Ce facem azi la civica?
Profu':Va zgarmati in cam ma!
El nici nu a vn la ore atunci
si cica dam si test.paii cum naiba sa dam test cand noi nu stim nimic. logic ca om fi facut in a 4 a dar am si uitat si noistraight face

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Deci,clar nu?straight face

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Adica sa nu te gandesti ca vei da test initial si la sport, desen si muzicastraight facenu te gandeai la asta nu?whistling

| Hauhauhau a răspuns:

La toatestraight face

| inflicted a răspuns:

Testarile initiale se dau la toate materiile.Mai putin sport si desen.