| ÁnΌMŀŠ a întrebat:

In clasa a 9a, se mai dau testarile initiale?happy
Sunt la profilul stiinte ale naturii.

Răspuns Câştigător
| dreamnow a răspuns:

Presupun ca o sa dea la materiile pe care e specializata sectia ta. Chimie, fizica poate si mate. Ar trebui sa repeti cate ceva.

11 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, teoretic, ar TREBUI să daţi test iniţial la toate materiile.
Acum, "depinde" şi de profesor...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca da. Nu conteaza clasa, daca e sa se dea atunci dau toti.

| ioanaAn a răspuns:

Normal ca se dau si multi nici macar nu anunta! Ar trebui sa te pregatesti de pe acum, unii le mai trec si in catalog.

| ÁnΌMŀŠ explică (pentru ioanaAn):

Si eu la ce-ar trebui sa fiu mai pregatita> Chimie, fizica?happy

| ioanaAn a răspuns (pentru ÁnΌMŀŠ):

Depinde de profesor si din moment ce nu-i cunosti big grin

| RosyInferno a răspuns (pentru ÁnΌMŀŠ):

La tot. Matematica, romana, engleza, chimie, biologie, religie, tot.

| mg112mada a răspuns:

Normal ca se vor da.

| RosyInferno a răspuns:

Buna! Da, se mai dau testarile, peste tot. Si este si normal deoarece fiecare profesor vrea sa vada din ce stadiu porneste cu toti elevii.

| ÁnΌMŀŠ explică (pentru RosyInferno):

Se trec notele in catalog?happy

| Georg13 a răspuns (pentru ÁnΌMŀŠ):

Asta ramane la decizia profesorului. Daca vrea le trece, daca nu nu.

| LauraSpunePeFata a răspuns:

Da sad