| BeautyInsiderRalu a întrebat:

Heii lume! O prietena de-a mea foarte buna m-a rugat sa va adresez aceasta intrebare. Are o sora vitrega care are 22 de ani si prietena mea 13. Sora ei nu a mai venit la ea de vreo cat sa zic 4 sau 5 ani cu toate ca o iubeste foarte mult, dar maicasa vitrega nu o lasa...si cu timpul s-a indepartat de prietena mea si de familia ei. Doar de ziua lor mai vorbesc una cu cealalta si din astea. Acum o saptamana eu am gasit-o pe facebook si i-am dat facebook-ul ei si prietenei mele sa vada daca ea este si sa-i dea cerere de prietenie. De o saptama asteapta si inca nu a primit nici un raspuns daca i-a dat acc. sau nu, cu toate ca i-a dat igg. prima data, dar ea nu s-a lasat si tot a inceput sa-i dea din nou cereri de prietenie. Specific ca prietena mea a sunat-o pe sor`sa de ziua ei dar sor`sa nu a sunat-o pe ea cand a fost ziua ei (intelegi voi tongue). Mie sincera sa fiu imi pare foarte rau de ea! De la un timp prietena mea este foarte deprimata din cauza surorii ei, asa ca si-a pierdut toate sperantele...sad VA ROG HELP ME PLEASE, ea ar vrea sa-i trimita un mesaj nu stiu ce mesaj, vaii un mesaj sa zic asa sa o roage sa mai vina la ei si lucruri din astea! Sor`sa este si nesimtita pe deasupra dar, ce sa facem asta este viata, si eu am o sora tot vitrega dar sincera sa fiu nu stiu ce m-as face fara ea, o iubesc foarte mult! Dar acum nu este vorba despre mine ci despre ea. Va rog fara comentarii urate, mie chiar imi este mila de saraca fata nu doar ca este o prietena foarte foarte foarte foarte buna de-a mea! Multumesc anticipat, cand devin membru senior dupa cum consider eu va voi da si vot dar momentan fundita doar tongue Astept cat mai REPEDE raspunsurile voastre! Va pup :*!

2 răspunsuri:
| matesanosa a răspuns:

Si pana la urma care este intrebarea? ca nu se pricepe nimic din ce ai scris!

| thetraveler a răspuns:

Sugereaza-i prietenei tale sa isi intalneasca sora si sa discute fata in fata intr-un mediu neutru linistit.nu pe facebook.si sa cladeasca o relatie solida reala.toate cele bune