| RorySan a întrebat:

Heii lumee
Ce mai faceti?
Ce melodii mai ascultati?

36 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hallo,pe Facebook chiar ma uitam pe profilul lui simona halep, nu ascult nimic acum

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Simonica...Simonica care a ratat de cateva ori sa fie numarul 1 WTA, d-aia nu ma uit eu la tenis, e cel mai plictisitor sport, dureaza si cateva ore un meci de genul.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Raule e pe locul 2 in lume plus ca a ajutat intr-o companie de ajutare a noi născuților

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cand ai bani, nu te uiti la ei si ai puterea sa ajuti asa ceva, pana si Becali a ajutat sute de familii si inca ajuta.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Important e ca se implica in fapt nu-i datoria ei si a statului roman

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Statul roman... zici Guvern si tragi apa.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Din pacate sunt multi bebelusi care mor din cauza lor
un like ajuta mult https://www.facebook.com/Dorna.Romania/

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu suport cersetoria asta penibila,, ce mi-e ca nu-i ajuta statul si ce mi-e cand vin aia cu vrajeala lor cu donatii si cu Facebook-ul, de parca un like ii ajuta pe acei copii, e o vrajeala ieftina, bine ca nu folosesc mizeria aia de site/

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Rautate umana, asa scump e un like la tine, nu e vrajeala e pe bune, un like nu costa raule, bag de seama ca nu ai Facebook de frica sa nu te spioneze DNA, FBI, CIA

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Sunt ferm convins ca niste like-uri ajuta copii care au nevoie))))), ale dracu fituici de minciuni!

Frica de prosti, nu are rost sa folosesc asa site, nu ma ajuta cu nimic, nu imi place sa ma afisez.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Haaaaaa,ai grija ca poate te spioneaza CIA pe TPU

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Daca au nevoie de un detectiv si au un post liber, sa-mi ia datele de contact, ii servesc cu mare placere))))

| RorySan explică (pentru Drimmero):

laughing

| zurick a răspuns:

Nu mare lucru, ma bucur ca stau in casa si nu mai plec azi nicaieri :)
https://www.youtube.com/watch?v=wUNCkXcwGRA

| syd2 a răspuns:

Carti plus muzica plus LoL :))
https://www.youtube.com/watch?v=rUuusqy50yk

| RorySan explică (pentru syd2):

Chiar.Mie dor de LoL laughing..Nu am mai jucat demult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

We can stay forever younggg
https://www.youtube.com/......tps?/watch

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iar, doamne apara, miluieste, fereste.

| RorySan explică (pentru Cinevacatoatalumea):

Cum asa?

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru RorySan):

Eu sunt NaomiAnimeLover. Tu esti RemSenapai, nu?

| RorySan explică (pentru Cinevacatoatalumea):

Dap happy

| TheLifeIsGood a răspuns:

Bine, mersi :-) Acum nu ascult nimic, deci nu știu de ce îți răspund la întrebare dacă n-am răspunsul. laughing

| DixieP a răspuns:

Salut! ^^
De toate, dar in special ce se afla intr-o stransa legatura cu genul electronic. Imi da o stare unica.
Uite o bucata pe care o ador:
https://www.youtube.com/watch?v=XPr2fRVCV6M