| ExXify50 a întrebat:

Heii,nu stiu daca voi credeti in zodii si chesti din astea.dar cum vi se pare zodia pesti cu ascendent tot in pesti? adica ca persoana, ca sentimente si cu cine se potriveste bine? fara texte luate de pe net...mersi funda big grin

Răspuns Câştigător
| DaYannaDG a răspuns:

Hmmm...pai ca persoana mi se pare sociabila,prietenoasa,incapatanata, emotiva, sentimentala, sensibila, senzuala, tacuta...
Asa este varul meu...acum nu stiu cum sunt ceilalti, asta este parerea meahappy
Cred ca se potriveste cel mai bine cu zodia scorpion.
funditabig grin?