| ExXify50 a întrebat:

Heii TPU, am vazut ca in general ce se spune despre zodii e destul de adevarat, voua cum vi se pare zodia pesti? fara texte luate de pe net fundita big grin

Răspuns Câştigător
| TooNight a răspuns:

Eu sunt pesti, sunt nascuta pe 16 martie.Eu am o parere destul de buna despre minelaughing.Si tu esti tot pesti? Sincer, daca as avea ocazia sa-mi schimb zodia n-as faceo, doar pentru caracterul nostru.Eu,sunt:visaoare,altruista,extrem de sensibila, uneori foarte rautacioasa si egoista.Dar nu neaparat ca-s pesti.Ci pentru ca asa-s eu.Si dupa cum vezi, asa-s majoritatea pestilor.(in afara de defecte, pentru ca fiecare avem defectele noastre).winking Sa sti ca nu-mi trebuie neaparat fundita, eu ti-am raspuns cu placere la intrebarea ta.kissbig grin

| ExXify50 explică (pentru TooNight):

Da si eu sunt pesti si pe 28 februarie m-am nascut.La fel cum te-ai descris tu sunt si eu..Nu stiu daca si tu ai simtul umorului(nu omorului) dar eu cred ca l-am si pe asta, cateodata sunt cu glumele cam exagerate rolling eyes (asa mi-sa zis)dar eu nu cred asta dar in finee. Daca ai zis ca nu vrei neaparat fundita atunci am sa ti-o dau :* ce pot zice? fortzza pestii! laughing

| TooNight a răspuns (pentru ExXify50):

Si eu am simtul umoruluilaughing si si omorului il am, la cine ma enerveaza..Eu sunt cam impulsiva uneori.Dar in rest sunt o persoana de treaba.(rad extrem de mult cu prietenii) si fara prietenihee hee.Si in legatura cu glumele exagerate...Bla Bla Bla chatterbox Pesti-s cele mai amuzante zodii :-P Pe bune, am prieteni/prietene-n zodia pesti, si rad foarte mult.Si fecioarele au simtul umorului. daca tot ai zis(si omorului) crede-ma.laughing. Tu ai noroc pe plan sentimental? Ca eu..nu preahappy.Nu stiu de ce.Asta ii.Sunt bruneta cu ochi caprui, mai mult ma vezi zambind, la fata sunt mai deschisa, sunt inalta, subtirica.Da asta ii.winking Si mersi frumos pentru fundita kiss big grin

| ExXify50 explică (pentru TooNight):

Nu prea le am cu corasonul, cred ca daca ar fi o persoana la care sa tin i-as da si luna de pe cer dar cum nu e nu prea pot sa ii dau sistenul solar. poti sa stii ca rad uneori in prosteste laughing. Auzi cati ani ai?

| TooNight a răspuns (pentru ExXify50):

13 ani jumate.Tu?happy

| ExXify50 explică (pentru TooNight):

15 anisori big grin, de unde esti? eu sunt din sibiu..like a boss laughing

| TooNight a răspuns (pentru ExXify50):

Din Hdhappy.

8 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Sunt peste.ce pot sa spun? toate horoscopurile pe care le citesc mi se potrivesc perfect in rest...ce a zis kscorpio e adevaratwinking

| kscorpio a răspuns:

Pestii sunt niste persoane foarte sensibile, iubitoare, carora le e frica de singuratate. Adica le trebuie un partener de viata. Atat stiu despre ei.