| Al33 a întrebat:

Heii Salut TPU!:** Vreau si eu sa`mi spune`ti!; X. Vreau si eu niste statusuri dar sa fie fainee. Chiar vreau sa >impresionezzz:". Sper sa raspundeti. Aaaa si apropo pentru cel mai frumos raspuns dau funditaaaa; X p. s. : Nu vreau raspunsuri de genu:" esti o pitziii" sau chestii! phbbbbt mersiiii mult big hug vaaa pup dulceee:***

2 răspunsuri:
| d3nyp3ny a răspuns:

Dar chiar esti o pitzii

| BLUEishot a răspuns:

Vaai, ce piti e ea macar ea nu are numele denypeny rolling on the floor) hai mai du-te:-J