| Daaianna a întrebat:

Heii:*. se apropie ziua mea si m-am gandit sa invit mai multi prieteni la minehappy
Ce am putea face, in afara de baut, mancat, dansat? big grin. ceva pareri:*

3 răspunsuri:
| Ingerash a răspuns:

Jocul acela cu sticla, e amuzant si va va tine ocupati un timp. Apropo LA MULTI ANI de ziua ta.Multi pupici

| DubluBla a răspuns:

Jocuri.Cum ar fi:v-ati ascunselea, sticluta, adevar sau provocare! Puteti sa faceti o expozitie de desene. Puteti sa faceti o parada cum ar fi: Parada Clownilor si sa va pictati pe fata apoi sa va costumati. Un concurs de baloane adica animale din baloane.
Poti gasi idei si pe Google.

Imi dai funda?