| Aly1864 a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul. Mi-am facut unul nou si am tot trimis cereri, dar doar la cei cunoscuti. Si de ieri nu ma mai lasa sa trimit si imi apare asta : Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem. Ce pot sa fac sa nu imi mai apara asta, sa pot trimite cereri din nou? Raspuns urgent! Funda happy

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Pai ai trimis un numar destul de mare intr-o perioada scurta de timp si facebook-ul crede ca trimiti la intamplare.Va dura ceva (nu mult)si se va dezactiva chestia asta si vei putea trimite din nou. Daca vrei sa scapi repede scrie textul pe care ni l-ai scris noua aici pe google si vei gasi solutii.Bafta! :*