| corina1234567 a întrebat:

Heii TPUbatting eyelashes Am o intrebare maii "ciudatica" azi big grin... in prima zi de liceu, se striga numele tuturor elevilor din a 9a?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde de liceu[la mine nu s a strigat]

| LolaLollita a răspuns:

Eu chiar nu mai stiu exactthinking Dar daca oricum sunt afisate listele cu repartizarile pe clase a tuturor elevilor, nu prea mai e necesar. Va spune probabil doar clasa a IX-a A de exemplu, diriginte Y.

| kiv1990 a răspuns:

La mine nu s-a strigat( ei de fapt clasa a 9 am facut-o in SUA)

| Generalul a răspuns:

Depinde cum se organizeaza festivitatea. La mine a fost super scurta si nu s-a strigat.