| BeiiBiiiyoo a întrebat:

Heii TPU! Cum pot sa stiu cine mi-a vizualizat de cele mai multe ori profilul pe facebook?
Funda + Vot + Respect

Răspuns Câştigător
| Mihaela2710 a răspuns:

Asta nu o poti afla decat daca angajezi FBI-ul sau CSI-ul sa-ti urmareasca facebookul. Sunt o gramada de aplicatii, dar care sunt minciuni, deoarece dau un numar la intamplare si un nume aleatoriu din lista ta de prieteni. Crede-ma ca stiu!
Deci nu cred ca exista o asemenea posibilitate accesibila tie...
Desi daca ar exista sunt sigura ca ar nu ar fi gratis si ar face multi bani. happy Daca ti-a picat cineva cu tronc intreaba-l si nu mai visa ca sa fi sigura. Sper mult ca te-am ajutat... happy

| BeiiBiiiyoo explică (pentru Mihaela2710):

Merci kiss*

| Mihaela2710 a răspuns (pentru BeiiBiiiyoo):

Multumesc mult, mult, mult de funda! happy

| BeiiBiiiyoo explică (pentru Mihaela2710):

Cu placere happy