| HeLLoKiittyGirl a întrebat:

Heii TPU. Cum se traduce: I want you so bad?
Eu stiu engleza foarte bine, dar chiar nu imi dau seama cum se spune propozitia asta pe romana cat mai corect. Va rog. fara translator, ca nu traduce bine. Cineva care stie.

Răspuns Câştigător
| sublime89 a răspuns:

Te vreau foarte tare, sau foarte mult.

2 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Traducere cuvant cu cuvant ar fi: "Te vreau foarte rau" sau "Te vreau rau de tot". Dar noi in romana nu prea zicem asa.

| Sănduțța a răspuns:

Te vreau foarte rau? Pe translator daca scriu semnele astea: ăîșț, se traduce mai corect, nu tare, dar ceva da.