| TheDreamerGirl a întrebat:

Heii, ultima zi de iarna! happy Vine primavara, anotimpul meu preferat♥
Cum a fost iarna voastra? confused
A mea a fost...o iarna obisnuita. big grin

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Si mie anotimpul preferat este primavara, din pacate iarna in ultimii ani nu mai este cum ar trebui sa fie, abia am vazut zapada. sad

6 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Iarna a fost destul de cheala, adica fara zapada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
A fost o iarnă obişnuită,în familie,acum aştept primăvara cu nerăbdare,nu-mi plac anotimpurile reci.
Primăvara e totul frumos,totul revine la viaţă, înfloreşte totul, înverzeşte iarba frumos, începe să se încălzească treptat, cel mai frumos anotimp din toate.
Te pup!

| pozeanimate a răspuns:

A fost o iarna fara multa zapada si calduroasa
, asteptam primavara

| NoLiesJustLove a răspuns:

A fost cam plictiseala iarna asta.nu a fost frumos adica prea putina zapada, fara bataie cu zapada, fara dat cu sani, fara oamenii de zapada, cam naspasad dar sa nu uitam ca vine primavara un anotimp frumoshappy

| CichasEmo a răspuns:

De fapt dupa echinoctiu, iarna dureaza pana in 21 martie.Deci iarna nu s-a sfarsit.

| andreiTheDJ a răspuns:

Eu niciodata nu astept iarna..nu imi place la anotimpul asta decat unele zile frumoase cu zapada si desigur sarbatorile dar in rest cand pe afara e frig si ud e naspa zic eu....anotimpul meu preferat fiind vara pentru ca ma pot da pe skate linistit...
sa aveti o primavara placuta cu totii happy