| callmebeautiful a întrebat:

Deci am bluetooth (blue soleil) si nu stiu cum se trimit poze sau melodii de pa calculator pe telefon. Daca stie cieva va rog expicatii cat mai bine. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Pixel2009 a răspuns:

Buna happy
Trebuie sa ti`l instalezi de pe cd`ul care l`ai primit in pachet. Apoi intrii pe programul ala. Trebuie sa ai conectat stick`ul ala la computer. Si dai click in mijloc. O sa te caute, ca orice alt dispozitiv si apoi dai click pe numele tau. Bineinteles trebuie sa iti activezi bluetooth`ul de pe telefon. Dai click undeva sus cred ca pe a doua pictograma pe send files sau ceva de genul. Si pui in folderul pe care vrei ce fisiere din cpmuter vrei pe telefon.
Sper ca te-am ajutat. Am avut bluetooth pe calculator acum aproximativ 1 an jumate deci nu prea mai retin... Daca mai ai nevoie de ceva, da un mesaj :*

3 răspunsuri:
| Pixel2009 a răspuns:

Daca ai bluetooth nu iti mai trebuie niciun cablu de date [ nu de memorie, becka ]

| becka133 a răspuns:

Iti trebuie un cablu de memorie pe care il conectezi la calculator si la telefon dar trebuie sa ai instalat programul pentru telefonul tau.

| JAMALEEE a răspuns:

Pai nu o sati mearga in veci decat cu un adaptor bluetooth cu programe de genu asta pentru pc niciodata oh go on