| LoveBeiiBii a întrebat:

Heii`:*... Vreau si eu ceva statusuri Noibatting eyelashes...
CIne imi da cele mai multe primeste Funditabatting eyelashes.:*!

1 răspuns:
| RoXyRoOx a răspuns:

DND, decat daca vrei sa-mi spui ca ma iubesti... Distanta ne desparte si totusi ne apropie…. raman singura, aud doar bataile inimii care ma asurzesc; totul se topeste odata cu tristetea sufletului tau…Strig la cer si fug departe … strig continuu si ma pierd in noapte
Draga mea familie, dragelor mioare, Rog scuzaţi-mi scrisul, că e cam răcoare Şi-mi tremură mâna… sufletul din mine… N-am nici masă, scaun… vă scriu stând pe vine. Pac-pac, cum vedeţi… zdrenţele mi-au tras-o!
o lacrima-mi curge usor pe obraz,iubirea ta ma duce in extaz,si inma-mi plange, si sufletu-mi plange, iubirea ta la mine nu ajunge.