| Kídυ a întrebat:

Heii! Vreau si eu niste status`uri pentru iubi meu, dar nu de pe google, ca din alea gasesc si eu ceva mai special, mai frumoase, nu stiu nici eu sigur, dar sa fie misto. Dau fundita!

4 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Draga mea fetita! Cel mai frumos nu poate sa porneasca decat din sufletul tau!

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Hai sun-o tu, spune. i ca ti-e gol sufletu. ca atunci cand a plecat a luat cu ea totu!

E felul tau de a fi, sa ma faci sa te iert mereu

Si chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc!

Nu plange dupa un baiat. Lasa`l pe el sa planga dupa tine. Ca fetele ofera si iarta. Da` baietii primesc si uita.

Nimeni n-o sa iti explice ce e Dragostea...Asta singur intr-o zi de vara-o vei afla.

Zambetu` meu e din nou colorat. Am trecut peste tot ce mi s`a intamplat.

• Dã-mi shansa sã fac tot ce ieri n-am fãcut. îmi pare rãu, n-am pretsuit si. am pierdut.

tHe soUnd of miSSing you. ='(

Priveste ceru`. uita de belele. eu am plecat cu gandu` la tine. nu la ele.

Orgoliul se afla în noi ca o forta a raului.

Apoi a venit ea si te-a iubit cu ochii ei frumosi de fata rea!

Nu te îngrijora daca un baiat îti spune "te sun eu" si nu suna. Poti sa fii sigura ca n-a uitat, nu ti-a pierdut numarul, n-a murit. Pur si simplu n-a vrut sa te sune!

În continuare te tin aproape ca la început.

Daca l-as putea avea în fata timp de o secunda pe cel caruia îi daruiam toate lacrimile mele în urma cu ceva timp, nu as putea sa îi spun decât: M-am vindecat de tine!

Acum ecoul tau îti spune asa : chiar daca ai puterea sa ascunzi ti-e dor de ea!

El s-a apropiat de ea, si-a bagat mâna în parul ei de la ceafa, a izbit-o de usa, apoi a sarutat-o pe coltul gurii.

Dintre toate pustoaicele eu ti-am mâncat zilele! love struck

Pierduta în bratele lui. ce acum nu ma mai înconjoara

Iti e dor de mine, am dreptate? Pentru ca atunci când ai fost cu mine, am trecut prin toate!

Uita-te în ochii mei si adu-ti aminte ce iubesti.

Plangi, te distrugi, vrei sa fugi, si te doare.

Vreau s-o vad zambind, urland de fericire.

Ca impreuna trecem peste tot. Ca o prietenie trece si prin FOC.

Ma alinta, ma rasfata cat se poate.

Numele tau este scris pe fiecare lacrima...

Cand mergi - de fapt stai...Cand iubesti - normal urasti...Visezi - dar de fapt traiesti.

Si cu toate c`a pus punct, spunand ca s`a terminat, Sufletul ii va sopti in gand: "nu am uitat"

Iar pe tine, pe tine, pe tine te urasc!

In aceasta vara hai sa fim niste straini, si poate voi invata sa te iubesc mai putin.

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist.

zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere. happy

Asa e si asa va fi mereu - o fata buna langa un baiat rau.

Uita`te la ea, ce firava pare... dar uita`te in sufletul ei cate are!happy

Fiecare lucru are vremea potrivita si fiecare varsta are nebunia ei de`o clipalove struck

Amintirea e singurul drum pe care te poti intoarce in trecut / love struck!

Ea este pentru unu`! Nu o pot avea doi. Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. love struck

? `Ca o pata pe camasha, totul se scurge.

>> sper sa te ajute :* - lissa

| Kídυ explică:

Da tu stiu si mersi oricum! happy

| Kídυ explică:

Da tu stiu si mersi oricum!