| LikeARollingStone a întrebat:

Heii! Vreau si eu o parere sincera despre aceasta pagina:

https://www.facebook.com/pages/BeCaUsE-Of-YoU/1945407006 00215?fref=photo

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Nu-mi trebuie fundă.
Doar un idiot s-ar bucura la niște pixeli portocalii.

15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am inteles niciodata moda asta cu citatele filosofice. 90% din cei care le trantesc intr un status sau mai stiu eu unde nici macar nu le inteleg, dar le pun si ei ca asa e moda.

Deci care e utilitatea?

| LikeARollingStone explică (pentru suntserios):

Care e utilitatea literaturii? Care e utilitatea muzicii? Care e utilitatea picturii? Care e utilitatea artei? happy
Nu pun acele citate pentru ca ar fi la moda, ci pentru ca sunt scoase de mine de prin carti...La moda sunt status'urile de pe net, nu citatele filozofice.

| Wøodenpints a răspuns:

O mizerie.
O pagină de reșcolărițe care-și trăiesc adolescenta pe facebook. La fel ca celalalte 789465893470 de pagini asemănătoare. Toate la fel. La fel de proaste.
La avatar ai o poză cu o duduie ce-și ține fofoloanca între ghilimele.
Postările sunt aceleași jeguri ca pe restul paginilor. Citate motivaționale sau "adevăruri" despre viața, prietenie și iubire. Aceleași truisme de căcat pe care le vezi peste tot.
O nulitate cu o calitate mai mică decât gaura de covrig.
Ține-o tot așa. Pe partea dreaptă.

| LikeARollingStone explică (pentru Wøodenpints):

Mersi de parere. E foarte...constructiva. happy

| Wøodenpints a răspuns (pentru LikeARollingStone):

Nu lucrez pe șantier ca să fac chestii constructive pentru alții.
Eu ți-am spus doar cum se vede din exterior.
Dar oamenii ca tine sunt oricum programați genetic să ia doar părerile bune în seamă.

| LikeARollingStone explică (pentru Wøodenpints):

Ntz, gresesti! Chiar voiam o parere sincera, iar ceea ce ai spus tu acolo se apropie de ceea ce imi doream. De aceea ti-am si "evaluat-o" pozitiv... Poate, cine stie, primesti si fundita. laughing

Btw, habar n-ai cum sunt oamenii ca mine, asa ca shh...

| Wøodenpints a răspuns (pentru LikeARollingStone):

Nu-mi trebuie fundă.
Doar un idiot s-ar bucura la niște pixeli portocalii.

Răspuns utilizator avertizat
| StalkerSoul a răspuns:

Neinteresant.

| GuniTs a răspuns:

Wow frumos desen bravohappy

| LikeARollingStone explică (pentru GuniTs):

laughing Asta e parerea ta?

| GuniTs a răspuns (pentru GuniTs):

Pai e fain ce alta parere vrei sa iti zic?tongue

| DianaH a răspuns:

Pare o pagina draguta cu multe poze cu citate adevarate care chiar te ajuta in viata de zi cu zi.

| suntserios a răspuns (pentru DianaH):

Eu sunt extrem de curios cu ce te ajuta pe tine in viata de zi cu zi un citat filozofic?