| ChocoBuff a întrebat:

Heii! Vreau si eu statusuri gen "Imi dai dragoste cu portia". Funditaa:*

1 răspuns:
| denyloveyou a răspuns:

Am petrecut cu tine mii d clipe minunatee T`iubesc prin vorbe, gesturi sh fapte` :x

Mi`e dor s` te privesc fara s` spun nimic. Mi`e dor s` numar secundele un pic cate`un pic :x:x

Ne este d` ajuns acest sentiment ascuns, n tine uniti p amandoi sh suntem doar noi

~vreau; x cE`i aL meu` sa fie aL meu~,~ Nimeni sa nu iubeasca cE iubesc eU; x~

:x ♫♦ Te iubesc ♥♫ :x

Đącą cinevą iti spune Tє ¥µbєsc, są`i spui ca minte cąci iubireą nu se spune ci se simte :x

Privesc spre cer si rog o stea sa te sarute in locul meu, luna sa iti vegheze somnul si ingerii sa-ti indulceasca visele. inchide ochii si voi fi langa tine:x

De Valentine’s Day, lasa-ti inima sa zburde pe cararile iubirii…

Te invit sa plutim printre nori, sa sorbim raiul din priviri.

Glumeste in iubire, dar nu iubi glumind. Caci acela ce te iubeste glumind te paraseste.

Viata e un vis. Visul e speranta. Speranta e totul. Iar totul e nimic.

Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul!

http://www.codrosu.ro/......ostitilor/
http://status-mess.blogspot.com/......day-2.html