| Selenne a întrebat:

Heiiihappy

Pentru cei care urmaresc "The Vampire Diaries"love struck si-au terminat sez 2...eu sunt la episodul 18 sez 2. dar nu inteleg...straight face
A intrat Klaus in corpul lui Alaric? sau...Alaric e Klaus? Ce se intampla?! O sa moara Katerine?
Plsss raspunsuri[mai explicite]...happy
Funditsssahappy

Răspuns Câştigător
| 0PopaPorno a răspuns:

Klaus a intrat in corpul lui Alaric ca sa afle ce plan au ceilalti pentru a-l omorî(pe Klaus)... Katherine moare in sezonul 3. (e omorata de Elena)

3 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

A intrat Klaus in corpul lui Alaric printr-o vraja ajutat de un vrajitor.A intrat in corpul lui Alaric ca sa fie mai aproape de Elena, fara sa stie ca e Klaus.

| Rukhsandra a răspuns:

@Edward de unde sti ca moare katerine?

| 0PopaPorno a răspuns:

Pentru ca am citit rezumatul sezonului 3 Tvd!