| Bubu9110 a întrebat:

Buna!
Pt cei care urmaresc "The Vampire Diaries" :
1. Moare Katherine in sezonul 3?
2. Si pana la urma Alaric e Klaus, sau e posedat de Klaus?
3. In tot timpul asta era Klaus?
4. Isobel nu stia?

laughing
Funditssa!

5 răspunsuri:
| Bubu9110 explică:

Uite Deea :p
Cer mereu parerile altora happy
Da, am urmarit serialul happy
Te rog sa nu mai raspunzi la intrebariile mele, fiind negativista happy
Multumesc oricum pentru efort happy

| deea_9894 a răspuns:

Tu ai urmarit serialul? La ce intrebari pui nu prea cred.Te sfatuiesc sa vezi episoadele si sa fi macar putin atenta.

| PrettyLitlleLiar a răspuns:

1.nu prea cred ca o sa moara katerina in sezonul 3 pentru ca face parte di personajele principale
2.alaric e posedat de klaus
3.nu,in tot timpul asta nu era klus numai la sfasit si.a trimis spiritul prin magie in corpul lui alaric
4.sau 6 cum zici tu laughing.nu, isobel nu stia :-p

sper ca te.am ajtat >; D< funda?hee hee

| SnowWhite1 a răspuns:

Mmmthinking sa stii ca in ultimele episoade Klaus nu mai e Alaric.Se arata cu propriul sau trup, Deci banuiesc ca nu ai vazut ultimele episoade. SI sa-ti raspund la celalte intrebari: Nu cred ca o sa moarathinking fiind unul din personajele principale si Isobel nu stia pentru ca Alaric nu e Klaus, doar ca Klaus sa folosit de corpul lui Alaric.

| Notalone a răspuns:

1. nu se stie daca ktherine o sa moara, de unde sa stim noilaughing asta o sa vedem cand o sa inceapa sezonul 3...eu personal nu cred ca o sa moara, mai degraba o sa devina puuutin mai buna ca sal salveze pe Stefan
2.Alaric era posedat de Klaus
3. Klaus a venit doar pe la sfarsit, pana acum Alaric era Alariclaughing
4. da, Isobel nu stiabig grin
Sper ca te-am ajutat^^