| SweetPauu a întrebat:

Heiii TPU! Am şi eu o întrebare. Am pe facebook 5.000 de prieteni. şi nu ştiu cum să-mi activez butonul de abonaţi. adică, să se aboneze cei care nu-mi pot trimite cerere. Mă poate ajuta cineva? Dau FUNDĂ! Mulţumesc.

1 răspuns:
| Pikaciuuu a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani, iar dac anul ai poti sa iti modifici varsta big grin iar apoi la Settings thinking undeva iti va aparea Followers thinking si tu dai sa iti confirmi varsta de 18 ani apoi poti sa ai abonati happy