| AleLoves a întrebat:

Heiii TPU pe 21 este ziua mamei mele si as vrea o urare de la multi ani emotinonata....este plecată în Italia de când eram mică de aceea vreau să fie emoționant! Funda pentru cel mai rapid si cel mai bun răspuns! Scuzați categoria știu că este cea mai căutată

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

...Frumos
Si mai frumos era sa-i fi scris tu,cu cuvintele tale mici,oricum i-ai fi umezit ochii mamei tale.
Scrie-i asa:

"In fiecare zi te-as strange in brate,in fiecare zi as vrea sa te vad si cel mai mult azi,cand e ziua ta!
Sa-ti pot aduce si eu,un strop de bucurie in plus,sa simti ca e ziua ta cu-adevarat!
Sa-ti fie greul mai usor,stiind cat de mult te iubesc,sa-ti fie zilele mai senine stiind cat de dor mi-e de tine in fiecare zi,sa-ti fie inima mai usoara stiind ca te astept chiar si-acum sa intri pe usa!
La multi ani,iubita mama, la multi ani!
Oricat de departe ai fi, locuiesti in sufletul meu si ma indrumi si ma ajuti si ma iubesti, o simt in fiecare clipa!
Sa fie viata buna cu tine si sa te aduca din nou alaturi de mine, e tot ce-ti doresc.
La multi ani!"
happy

| AleLoves explică (pentru greece12):

Multumesc foarte mult!

| greece12 a răspuns (pentru AleLoves):

Esti un copil bun care-si iubeste mama, nu-mi multumi.
Ma bucur ca am putut ajuta.
happy

4 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Bună!

''Ai mai urcat o treaptă dintr-a vieţii scară, eu iţi doresc din suflet a 100 primavară, iar când te vei uita-napoi pe treptele urcate, să nu vezi urme de noroi, ci faptele curate. Dumnezeu să-ţi dăruiască, scumpă mamă mângâiere, mâna Lui să-ţi şteargă ochii de-orice lacrimi de durere; să-ţi văd chipul totdeauna luminat de bucurie, cea mai fericită mamă, Doamne, mama mea să fie.''

Baftă!

| Barbie2 a răspuns:

Urarea ar trebui sa fie asa:
"Timpul trece asa usor, florile s-ar usca inainte sa ajunga la tine. Inima mea, calda si vesela, este mereu langa tine si timpul n-o atinge. Te iubesc, mami!