| Crisuu20 a întrebat:

Heiii TPU! Voi ce faceti de revelion? Eu il fac la miine acasa cu inca 4 sau 3 fete (in total 4 sau 5). As vrea sa va intreb ce meniu ati crede ca ar fi bun, nu suntem genul de fete care sa stea la televizor. Noi petrecem sa ne simtim bine. Si inca ceva ce ar trebui sa facem in aceea sa ne simtim foarte bine (ascultam muzica, dansam. etc ).

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pai manacti delicatese specifice Craciunului.Ca de exemplu :salata boeuf, carne de porc, carnati... Daca sunteti satule de astea o poti ruga pe mama ta sa va faca un pui la rotisor..Ca dulce poti face un tort.
Cat despre distractii, puteti sa va jucati mima, sa faceti karaoke, sa barfiti.

| xXdoareuXx a răspuns:

Comandati niste pizza. si eu una de revelion stau cu familia

| cristiiiiiii a răspuns:

Pizza,prajituri,suc. puneti-va de acord dinainte si cumparati ce va place

| Antoniacopiluța a răspuns:

Pai puteti comanda niste pizza, niste prajituri sau sa faceti 2 platouri cu tot ce doritihappy

| Juleuuss a răspuns:

Cred că voi sta acasă cu familia, nu sunt sigură. Acum depinde și de mama.