| MadalinaM15 a întrebat:

Heiii TpU :*. Vreau si eu niste status`uri :x Sunt fitoasa de fapt asa mii se spune [:))] infine :x eu vreau statusuri shmekere pentru fete si fitoase :X :)). MS muult dau fundA:P ...Nu`mi ziceti www.statusuri.com infine vreau de la voi ca asa de p net imi iau si eu :X Thx

Răspuns Câştigător
| LavyCrazyVampire a răspuns:

In primul rand lumea scrie cum vrea, nu cim vr un drac de 10 ani k tine laughing mha...mai bine du-te de te spanzura k asa consumi oxigenu, si eu is fitoasa:X si? ma doare-n ****** de ce zic altii.Nu cred k mata te-a fatat inteligentlaughing

2 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Nu stiu cat de fitoasa esti, dar analfabeta esti 100%.
Scrie in romana in primul rand sa inteleaga toti ce vrei.

| LavyCrazyVampire a răspuns (pentru Ecea):

In primul rand lumea scrie cum vrea, nu cim vr un drac de 10 ani k tine laughing mha...mai bine du-te de te spanzura k asa consumi oxigenu, si eu is fitoasa:X si? ma doare-n ****** de ce zic altii.Nu cred k mata te-a fatat inteligentlaughing

| MadalinaM15 explică:

Bai scriu p intelesu` meu asa ca jeet` devil