| kawaii69 a întrebat:

Heiii:X plsss ajutati-ma la hannah montana style am creat un tricou dar dupa ce l-am creeat imi zice sa il descriu si sa spun mai "exact" ce ma inspirat plsssss o idee dau funda si vot

16 răspunsuri:
| oanyyy a răspuns:

Buna! M-au inspirat hainele hannei montana pentru ca sunt frumoase si creative.

| theLITTLEsunShine a răspuns:

Ti-as da dar... cum intru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii ce iti place la hannah montanah exemplu:Buna Hannah sunt o mare fana a ta.Ascult toata ziua melodiile tale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Georgi intreaba
hei ma ajutati si pe mine plis
cum se intra la concurs imi ziceti si mie plis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai imi zici si mie unde ai intrat sa iti creiez...si dupa aia poate iti zic o idee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nici eu nu stiu unde sa intru va rog sa imi spuneti si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.disneychannel.tv...si de acolo sper ca te descurci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta bine iar apoi fa ce iti spune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu reusesc sa il fac cum intru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nam un raspuns pentru tine dar pe ce site se intra ca sa creezi tricoul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrii ce crezi despre ea dar cum intru si eu e hannah montana style

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutati-ma si pe mine ca am creat un tricou si imi zice sa-l descriu si ce ma inspirat.acum ajutati-ma va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-l descri cum vrei. Dupa aceea apesi pe,, Trimitere''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine m-a inspirat hannah montana dupa culorile pe care le poarta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa scrii ce te-a facut sa creezi acel model de tricou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizda m-ati sa tio *** nu poti sa-ti dai seama singura