| condemnedAntagonist a întrebat:

Helau.Am si eu o problema.
O prietena mi-a zis de rocketdoc, bara aia ca la laptop de iti apar iconurile care vrei pa ea.
Asa si l-am instalat eu si am zis sa pun acolo webcamu niste jocuri de a lu fratemiu my computeru care il aveam si pe desktop recycle bin google chrome si 2 foldere 1 cu jocuri unu cu programe. Dupaia m-am gandit sa iau toate alea de pe desktop sa le fac o copie in alt folder in Local disk G si. am facut copia si folderele/programele etc ce mai era pe desktop principale le-am sters. Dupaia am vazut ca nu pot accesa folderul "gggg" unde le-am pus copiile alea din local disk G pentru ca se blocheaza si trebuie sa astept cateva min sa se deblocheze sau sa dau restart. Ei si cand dau sa mi se deschida folderu cu programele imi apare lista aia "open with" da numa folderu cu ce e in el nu si la folderu cu jocuri face la fel straight face Ce dracu sa fac acum?

1 răspuns:
| 0nlyMe a răspuns:

Da-i click dreapta si apoi explore.