| powergirl a întrebat:

Folderele care le am pe desktop sunt in local disk D sau C?

13 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

In C. Mereu sunt cele de pe desktop in C daca ti-ai instalat sau ai windosul instalat in partitia C.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sunt pe C. În Documents and settings>numele userului>desktop.

| Gabystelistu95 a răspuns:

In Local Disk C.

| alecs871 a răspuns:

Ca sa fi mai sigura, da un click dreapta pe un folder si pe urma propertiers.

| onelove a răspuns:

Sunt pe partitia pe care e instalat si windowsul. In principiu pe C dar depinde.

| robyroby a răspuns:

Da, are dreptate ONELOVE. Fisierele de pe desktop sunt in partitia unde ai instalat Windowsul. ( C/D/E ). Depinde happy. O zi buna. Sper ca ti-am fost de folos

| Cryssy a răspuns:

Sunt in C

| ☺Clau☻ a răspuns:

In partitia C

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe C. Muta-le pe D si fa shortcut pe desktop. C-ul e bine sa-l lasi pentru sistemul de operare si pentru utilitare tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DEsktopul aratzine de c.
Absolut tot ce e pe el e in c. copie si baga'le in Dhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar pot instala windows-ul in E ca la mine E are cea mai mare memorie

| mady_1396 a răspuns:

C

| shineofblood a răspuns:

In Local disk C.