| itsioana a întrebat:

HeLLo! [: As vrea sa imi fac nEw friends faNi Justin Bieber. [ Cereti id de mesS daca e]. Ce parare aveti de JB? happy

Răspuns Câştigător
| GuessWho a răspuns:

JB.chiar.imi.place.tipu`.
Arata.bine.canta.fain.a.avut.numai.prietene.frumoase.
Nu.vad.de.ce.multi.adolescenti.fete/baieti.il.urasc.
Nu`l.iubesc.dar.nici.nu.spun.anumite.zvonuri.despre.el.cum.ca.ar.fi.gay.sau.alte.porcai.are.sh.el.o.viatsa.si.o.traieste.asa.cum.vrea.
Intr`un.cuvant.am.o.parere.foarte.buna.despre.el.chiar.daca.i.s`a.fct.farsa.aia.cum.ca.el.ar.fi.de.fapt.un.pedofil.de.51.de.anilaughing
>big grin

8 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Da-mi id-ul tauwinking

Răspuns utilizator avertizat
| MyWorld a răspuns:

Super tare... nu stiu daca mai este vreun cantaret mai talentat cu o voce asa super

| CopilRasfatzat a răspuns:

Il iubeeeeesc pe justin :X:X

uite id meu : oana.luv_yawinking :*

| Alee_6805 a răspuns:

Nu sunt un fan inebunit, dar mi se pare ok tipu...deci daca vrei da-mi idu tau

| KInderel a răspuns:

Ia id meuwinking sa mai vob ramo_scumpy98

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iubesc.

| DSADAFF a răspuns:

Il ador pe Justin love struck. cel mai tare baiat. id meu rko_legacy98winking

Peace kiss